تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

سخنگوی استانداری سمنان:    
ساعت کاری ادارات استان سمنان به روال عادی برگشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنگوی استانداری سمنان گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، ساعت کاری ادارات استان سمنان از روز شنبه، ۱۷ اسفندماه به روال عادی برگشته است.

به گزارش مرآت، حجت‌الله یحیایی سخنگوی استانداری سمنان، با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص ساعت کار ادارات در سراسر کشور اظهار کرد: ساعت کاری ادارات استان سمنان از فردا شنبه، ۱۷ اسفندماه ۹۸ برابر روال عادی است.

وی افزود: بر اساس مصوبه لازم‌الاجرای ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، ساعات کار همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور و از جمله استان سمنان از شنبه، ۱۷ اسفندماه برابر روال عادی تعیین شده است.
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان خاطرنشان کرد: برابر تمهیدات پیش‌بینی شده و اولویت‌های ابلاغی به دستگاه‌ها، امکان استفاده از مرخصی استحقاقی و دورکاری برای کارکنان در چارچوب مقررات قانونی تسهیل خواهد شد.

فارس

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

مدیریت تو مملکت ما دقیقا همینه...پنجشنبه اعلام کردند یک هفته 9 تا 13 و یک روز بعدش گفتن روال عادی...جون خودمون زن و بچه و پدر و مادر و پرستارا و دکترا و مردم برای آدمای بی تخصص و بی مسئولیت که فقط فقط ادعا دارن اصلا مهم نیست...سمنان با این جمعیت خیلی بیشتر از استانهای پرجمعیت درگیر کرونا شده...اما خب معلوم نیست پشت این تصمیم مضحک چه استدلال احمقانه ای قرار گرفته
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه