تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سرخه خبر داد؛   
اجرای مدیریت چرا و کنترل دام در مراتع سرخه
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه گفت: پروژه مدیریت چراوکنترل دام درسطح ۲۴۴۸۷ هکتار از مراتع بهاره شهرستان سرخه به مرحله اجرا درآمده است.

به گزارش مرآت، محمد راستین رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه گفت: همزمان با آغازفصل چرای بهاره و کوچ عشایر، پروژه مدیریت چرا و کنترل دام در سطح ۲۴۴۸۷هکتار از مراتع میانبند شهرستان سرخه به مرحله اجرا در آمده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه از اقدامات حفاظتی مهم در ایجاد تعادل دام و مرتع در عرصه‌های مرتعی به شمار می‌آید افزود: این پروژه با هدف حفظ، احیاء و توسعه پوشش گیاهی وجلوگیری از نابودی ذخایر ژنتیکی در عرصه‌های طبیعی وسطح مراتع اجرایی شده است.

محمد راستین اظهارداشت: در مدیریت چرا اکیپ‌های کنترل دام متشکل از نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی در مبادی ورودی این مراتع مستقر شده و علاوه برکنترل پروانه چرای بهره برداران، از ورود زود هنگام دام به این مراتع جلوگیری به عمل می‌آورند.
راستین خاطر نشان کرد: مراتع میانبند سرخه هر ساله میزبان حدود ۹۳۵۰ واحد دامی می‌باشد.

این مقام مسئول در ادامه از آماده باش نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی جهت پیشگیری و مقابله با هرگونه سوء استفاده‌های احتمالی از عرصه‌های ملی خبر داد و تاکید کرد: اکیپ‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت منابع طبیعی به طور مستمر اراضی ملی را مورد نظارت قرار داده و با متخلفان به این اراضی برخورد قانونی خواهند کرد.

وی یادآور شد: شماره تلفن ۱۵۰۴ یگان حفاظت منابع طبیعی به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی درباره هرگونه تخلف و تصرف درعرصه‌های منابع طبیعی می‌باشد.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه