دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    استاندار سمنان:
مکان قبلی زندان سمنان آزاد گردد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: مکان قبلی زندان سمنان کاروانسرا یک مجموعه ی فرهنگی و کهن تاریخی است که با آزادسازی و تحویل آن به شهرداری و میراث فرهنگی قدمی بزرگ در استان سمنان برداشته خواهد شد.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در جلسه شورای اداری استان که با حضور آیت الله رییسی رئیس دستگاه قضا برگزار شد گفت: با تلاش شورای تامین و مسئولان اجرایی عملیات انتقال زندانهای سمنان و شاهرود در طی سال جاری به انجام رسید که موجب رضایت و خوشحالی مردم گردید.

او افزود: حدود ۱۲ سال است که پروژه تامین آب شرب شاهرود که حدود ۳۲ میلیارد تومان به قیمت آن روز برای اجرای این پروژه هزینه شده است و تنها ۱۰ درصد از کار باقی مانده ، با دستور دادستان علی آباد متوقف شده است و امیدواریم با دستور حضرتعالی گره این مشکل گشوده گردیده و مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

آشناگر با بیان اینکه دو طرح تامین آب از دریای خزر به فلات مرکزی و تامین آب از سد فینسک دو طرح بزرگ ابی استان سمنان بشمار می رود ادامه داد: سد فینسک ، از منابع داخلی استان است ، اما سرریز آن به استان‌های دیگر وارد می شود که در صورت رفع مشکلات اجتماعی و فشارهای غیر منطقی فعلی ، می‌توانیم از این منبع آبی ارزشمند بهره برداری نماییم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.