تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:    
روزانه ۳۰ هزار بطری مواد ضدعفونی‌کننده در سمنان تولید می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از افزایش ظرفیت تولید مواد ضدعفونی‌کننده در این استان به ۳۰ هزار بطری در شبانه‌روز خبر داد.

به گزارش مرآت، حسین رستم‌زاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در نشست بررسی روند تولید در کارخانه‌های تولیدکننده ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش‌های پلاستیکی در استان سمنان اظهار کرد: تأمین الکل سفید برای تولید مواد ضدعفونی‌کننده انجام شد و استان‌های خوزستان و قزوین برای ارسال محموله مواد اولیه تولید مواد ضدعفونی‌کننده به استان سمنان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تمام‌قد برای تأمین مواد ضدعفونی‌کننده و... در تلاش است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: مردم به هیچ عنوان نگران توزیع مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش‌های پلاستیکی در استان سمنان نباشند؛ چراکه خط‌های تولید جدید در این بخش‌ها در استان راه‌اندازی شده است.

رستم‌زاده بیان کرد: در روزهای آینده شاهد خواهیم بود که علاوه برای تأمین نیاز مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش‌های پلاستیکی استان سمنان، این کالاهای موردنیاز به دیگر استان‌های کشور هم ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: اولویت اساسی برای استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده زمانی است که موقعیت شست و شوی دست و صورت با آب و صابون و دیگر مواد شوینده فراهم نباشد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: بازار توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در استان سمنان کنترل شده است و ظرفیت تولید به ۳۰ هزار بطری در شبانه‌روز افزایش پیدا خواهد کرد.

رستم‌زاده افزود: در بخش حمل‌ونقل مواد اولیه برای تولید مواد ضدعفونی‌کننده با خودروهای مخصوص و خطوط ریلی تدابیر خوبی اندیشیده شده است.

فارس

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

سلام اقای مرات این مواد تولیدی کجا میره لطف کنید از مکان های توزیع گزارش بزنید نه خط تولید
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه