تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 معاون صمت استان سمنان خبر داد:   
بازرسی از ۱۰۰ داروخانه و مراکز عرضه اقلام بهداشتی در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت سمنان از بازدید و بازرسی ۱۰۰ داروخانه و مرکز عرضه اقلام بهداشتی در استان خبر داد و گفت: جلوگیری از سو استفاده و تخلف در دستور کار قرار دارد.

به گزارش مرآت، مهدی یحیایی معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت سمنان، با بیان اینکه بازرسی از مراکز عرضه اقلام بهداشتی در استان تشدید شده است، اظهار داشت: تاکنون ۱۰۰ داروخانه و مراکز عرضه اقلام بهداشتی مورد بازدید و بازرسی ناظران و بازرسان این سازمان قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه ۴۵ بازرس در قالب ۲۲ گروه نظارتی از روند توزیع محصولات بهداشتی در مراکز عرضه این محصولات سمنان بازدید کردند، افزود: تاکنون ۲۵ تخلف در بخش‌های مختلف گران‌فروشی، عدم درج قیمت، ارائه نکردن برگ خرید و احتکار در این واحدها ثبت‌شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان بیان کرد: پرونده یک مورد احتکار دستکش و ماسک در یکی از واحدهای عرضه‌کننده اقلام بهداشتی استان به مراجع قانونی برای صدور حکم ارسال‌شده است.

یحیایی با تأکید بر اینکه مقابله با سودجویان و جلوگیری از گران‌فروشی دو رویکرد مهم این نهاد محسوب می‌شود، تصریح کرد: عموم مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ سازمان صمت استان سمنان تماس بگیرند و مراتب را به این سامانه تلفنی اطلاع دهند.

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

خواهشا به این آقا بگید پرت و پلا نگه برید به داروخانه ها سر بزنید ببنین چیزی پیدا کردید از تخلفات هم حرف بزنید. من در عجبم که چرا شما رسانه ها بازیچه این گونه افراد شدید.
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه