تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا استان:    
سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت استان سمنان توسط اپراتور اجباری شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا استان سمنان بر اجباری شدن سوخت‌گیری در جایگاه‌های سوخت استان توسط اوپراتور خبر داد و گفت:مردم برای سوخت‌گیری از خودروی خود خارج نشوند.

به گزارش مرآت، قاسم شریفی رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا استان سمنان، با اشاره به مقررات وضع شده در حوزه مقابله با کرونا برای جایگاه‌های سوخت و سی ان جی در سطح استان سمنان، بیان کرد: عدم وجود مایع ضدعفونی کننده و دستکش یک بار مصرف در جایگاه‌های سوخت یکی از مسائلی است که ستاد مبارزه با کرونا به شدت با آن برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شامگاه گذشته یک مورد تذکر برای عدم استفاده از مایع ضدعفونی‌کننده در یک پایگاه سوخت در سمنان داده شد، افزود: به دلیل حفظ سلامت مردم به طور جدی اجرای مقررات را دنبال می‌کنیم.

ضرورت همکاری با مصوبات

رئیس کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مبارزه با کرونا با بیان اینکه دیگر الزام جایگاه‌های سوخت، ارائه سوخت مورد نظر مردم توسط اپراتور است، گفت: مردم برای سوخت‌گیری از خودروی خود خارج نشوند و لذا مسئولان جایگاه ملزم هستندتا به مردم دستکش ارائه کنند.

شریفی این مقررات را جزو مصوبات شورای تأمین استان سمنان دانست و تصریح کرد: در صورت تکرار تخلف، جایگاه‌ها با هماهنگی مراجع مرتبط پلمپ خواهند شد.

وی افزود: ضدعفونی کردن نازل‌ها پس از هر سوخت‌گیری از دیگر اقداماتی است که جایگاه‌های سوخت باید در سطح استان به آن پایبند باشند و این مقررات نه برای سخت‌گیری بلکه برای حفظ سلامت خود کارگران جایگاه‌ها و مردم صورت می‌گیرد در نتیجه انتظار است تا همکاری خوبی برای اجرای این مصوبات شود.

مهر

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

حرف زدن راحته.ولی در عمل یک جایگاه با 6 یا 8 تا نازل (پمپ) و یک یا دو تا کارگر موجب معطلی و سردرگمی مردم میشه
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه