دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
معاون رئیس‌جمهور به سمنان سفر می کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ استان سمنان از برنامه‌ریزی برای سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ به سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت؛حجت الاسلام فریدون در دیدار با معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان اظهار کرد: اوحدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در روزهای آینده به منظور انعقاد تفاهم‌نامه اشتغال و زمین و مسکن ایثارگران و خانواده معظم شهدا به استان سمنان سفر خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این سفر علاوه بر انعقاد تفاهم‌نامه واگذاری و ساخت زمین و مسکن برای یک هزار و ۳۰۰ نفر از ایثارگران ، برای ایجاد اشتغال یک‌هزار نفر از فرزندان شهدا،‌ جانبازان و ایثارگران ، تفاهم‌نامه ای با استاندار سمنان منعقد می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ استان سمنان یادآوری کرد: دیدار و سرکشی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از خانواده های معظم‌ شهدا و ایثارگران هم در این سفر یک روزه تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام فریدون با اشاره به توجه ویژه دولت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: حمایت دولت تدبیر و امید از خانواده‌های معظم‌ شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان قابل توجه و ارزنده بوده است.

وی با اشاره به طرح‌های این اداره کل برای بهبود شرایط خانواده‌های شهدا و ایثارگر استان افزود: اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با تمام‌ تلاش برای گره‌گشایی از مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران و خانواده معظم شهدا اقدام‌ خواهد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان نیز در این دیدار گفت: گره‌گشایی از مشکلات خانواده‌های معظم‌ شهدا و ایثارگران در بخش‌های مختلف جزو وظایف ذاتی مسئولان در رده‌های مختلف مدیریتی است.

حبیب‌الله خجسته‌پور افزود: خانواده‌های معظم شهدا به ویژه مادران و پداران شهید و ایثارگران همواره نیازمند توجه و سرکشی هستند و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با عزم بیشتر برای رفع مشکلات احتمالی این عزیزان در تلاش باشد.

وی خاطر نشان کرد: عظمت و شان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بر کسی پوشیده نیست و مسئولان دستگاه های اجرایی در راستای حمایت همیشگی از این قشر فرزانه بکوشند.

معاون‌ سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: با پیگیری‌های انجام‌شده از سوی مسئولان ارشد استان به ویژه استاندار به زودی تفاهم‌ نامه‌ای برای تامین زمین و مسکن و اشتغال خانواده های معظم شهدا و فرزندان ایثارگران استان منعقد خواهد شد.

خجسته پور گفت: در سفر اوحدی، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تفاهم نامه زمین و مسکن و اشتغال خانواده‌های معظم‌ شهدا و ایثارگران امضا خواهد شد.

دیدگاه ها

مگه هنوز خانواده شهید و ایثارگر بدون خونه و زمین وجود داره؟یکی هم بیاد یه انعقادی برا ما ببنده
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.