دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان آتش نشانی:

آتش‌نشانان سمنان ماه گذشته ۱۱۱ محبوس در آسانسور را نجات داد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: بیشترین آمار حوادث تیر ۱۴۰۰، مربوط به محبوس شدن افراد در آسانسور با ۱۱۱ مورد بود و در عملیات‌های امداد و نجات گرفتن حیوانات موذی با ۲۰ مورد در رتبه بعدی قرار دارد.

به گزارش مرآت، سعید اسمعیل پور به رسانه‌ها گفت: ماموران آتش نشانی شهرستان سمنان نیر امسال در ۱۶۷ مورد حادثه جداگانه امداد و نجات شهروندان را از خطر نجات دادند که در چند سال گذشته بی سابقه بود.

وی افزود: در خرداد امسال ۴۹ مورد آتش سوزی و ۱۶۲ مورد عملیات امداد و نجات در این شهرستان به وقوع پیوست  که بیشترین آمار حوادث در خرداد سال‌های اخیر را به خود اختصاص داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: در تیر امسال سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان به ۲ هزار و ۷۹ تماس با سامانه ۱۲۵  پاسخ داد که از این میزان تماس با مجموع ۸۰ ساعت و ۵ دقیقه عملیات اطفاء و امداد و نجات و میانگین ۴ دقیقه و ۱۵ ثانیه زمان رسیدن به محل حادثه به کار خود پایان داد.

اسمعیل‌پور ادامه داد: آتش نشانان ۵۲ مورد حوادث آتش سوزی را در تیر ۱۴۰۰ پوشش دادند که از این میزان بیشترین تعداد مربوط به آتش سوزی معابر و ساختمان متروکه با 14 مورد بود و آتش سوزی منازل مسکونی و پارک‌ها و فضای سبز با ۱۰ و ۱۱ موردرتبه بعدی را به خود اختصاص داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: ۱۵ مورد از این حوادث آتش سوزی و امداد و نجات، خارج از محدوده شهری رخ داد و ۱۸۶ نفر در این عملیات‌ها نجات یافتند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.