شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

آمار بستری‌های روزانه مبتلا به کرونا استان سمنان همچنان بالاست/همراهی مردم آمار را کاهش می‌دهد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
آن‌گونه که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اعلام کرده است؛ امروز ۳۱ نفر به دلیل ابتلای قطعی به کرونا در مرکز و غرب استان سمنان بستری شده‌اند و این نشان می‌دهد که وضعیت کنترل بیماری کووید ۱۹ در این استان بسیار حساس است.

به گزارش مرآت از سمنان، تعداد بستری‌های روزانه در بخش کووید بیمارستان‌های 6 شهرستان دامغان، سمنان، مهدی‌شهر، سرخه، آرادان  وگرمسار که روزهای قبل تا 15 نفر نیز رسیده بود؛ ناگهان روند افزایشی به خود گرفت و رکوردهای 44 نفر را در روز بعد از آن ثبت کرد تا اسباب نگرانی را برای شهروندان این شهرستان‌ها فراهم کند.

آماری که بعد از آن نیز کاهش چندانی نداشت و ثبت 34 و 31 بیمار جدید در روزهای بعد از آن ظاهراً بر نگرانی‌ها افزود.

البته انچه بیشتر مایه نگرانی می‌شود نه این آمارهای تعداد بستری‌های ناشی از ابتلا به کرونا، بلکه افزایش تعداد موارد مثبت سرپایی مبتلای قطعی به کرونا در شهرستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است که امروز تا 184 نفر نیز رسید.

موضوعی که به طور حتم در روزهای آینده می‌تواند منجر به افزایش تعداد بستری‌های ناشی از ابتلای کرونا در 6 شهرستان مرکز و غرب استان سمنان شده و کار را برای مهار و کنترل بیماری دشوار کند.

البته نباید فراموش کرد که هروقت مردم استان سمنان در سایه هشدارها و بیم افزایش شیوع کرونا پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت رعایت کرده‌اند؛ شاهد کاهش روند شیوع این ویروس منحوس و سریع‌السرایه بوده‌ایم.

انتهای پیام/

تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.