تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

منتخب مردم میانه در مجلس در گفتگو با مرآت:
اتخاذ تدابیر ویژه برای مقابله با کرونا ضروری است/ با تدبیر دولت مبنی بر عدم اجرای قرنطینه موافق نیستیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
منتخب مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از مخالفت رئیس‌جمهور با قرنطینه کردن شهرها بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای مقابله با کرونا تأکید کرد.

مهدی اسماعیلی، منتخب مردم میانه در انتخابات مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار مرآت توجه به تولید را یکی از راهکارهای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: رهبر انقلاب برای چندمین سال پیاپی، یک شعار اقتصادی را برای سال انتخاب کردند و اگرچه از گام‌های برداشته‌شده در جهت رونق تولید ابراز رضایت کردند، قانع نشدند و به درستی شعار «جهش تولید» را برای امسال انتخاب کردند.

اسماعیلی، جهش تولید را مستلزم برداشتن گام‌های بلندتر و زودبازده‌تر دانست و افزود: مسئولان اکنون باید چند پله را به طور همزمان طی کنند؛ مجلس آینده نیز باید در نقش ریل‌گذار جهش تولید ایفای نقش کند؛ ضمن آن که دیده‌بانی مجلس اقتضاء می‌کند که به امر جهش تولید توجه بیشتری داشته باشد.

وی با تأکید بر این که چنان‌چه برای جهش تولید نیاز به تدوین قانون یا مقررات‌زدایی باشد، مجلس باید وارد عمل شود گفت: مجلس همچنین باید موانع جهش تولید را برطرف کند؛ برخی از تولید‌کنندگان گلایه‌هایی نسبت به قوانین دارند که این امر نشان می‌دهد که ریل‌گذاری به درستی به انجام نرسیده است؛ مطابق گفتگوهایی که طی چندروز گذشته با برخی منتخبان مردم داشته‌ام، مجلس یازدهم مصمم خواهد بود که در جهت صلاح ریل‌گذاری‌ها گام بردارد.

منتخب مردم میانه در انتخابات مجلس یازدهم در ادامه در پاسخ به پرسشی در ارتباط با کنترل بیماری کرونا در ایران، ضمن تأکید بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای مهار بیماری کرونا گفت: مسئولان باید به اجرای نظرات کارشناسی تن بدهند؛ بسیاری از کشورها اکنون به دنبال ایجاد محدودیت‌هایی در تردد مردم هستند؛ در کشور ما هم سفرهای نوروزی برای برخی از شهرها ایجاد مشکل کرده و می‌بایست به واسطه قرنطینه از این امر جلوگیری می‌شد.

اسماعیلی با ابراز تأسف از مخالفت رئیس‌جمهور با قرنطینه شهرها گفت: رها کردن ترددها و عدم ایجاد محدودیت، تدبیر درستی نیست؛ لذا ما با تدبیر دولت موافق نیستیم و معتقدیم باید قرنطینه صورت بگیرد و اگر این اتفاق نیفتد، مشکلات عدیده‌ای پیش خواهد آمد و ظرفیت مراکز درمانی، پاسخگوی حجم بیماران نخواهد بود.

وی بخشی از مأموریت نیروهای مسلح را ایجاد محدودیت در تردد بود که مورد توجه دولت قرار نگرفت گفت: قرنطینه باید به سرعت اجرا شود تا موج بیماری فروکش کند و مردم از در خانه ماندن خسته نشوند؛ در خصوص بازگشایی ادارات نیز معتقدیم که این اقدام مشکل ایجاد و به انتقال ویروس کمک می‌کند؛ لذا بهتر است دولت دورکاری را برای کارمندان تعریف کند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه