دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور بیان کرد:
اجرای طرح «۱۰۰مدرسه، ۱۰۰دبیرخانه» برای ارتقای استانداردهای آموزشی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور از اجرای طرح «صد مدرسه، صد دبیرخانه» برای ارتقای استانداردهای آموزشی خبر داد و گفت: این طرح یک نماد گفتمان بین آموزش‌وپرورش و دولت است.

به گزارش مرآت، سید جواد حسینی عصر چهارشنبه در ارتباط ویدئوکنفرانسی با شورای آموزش‌وپرورش استان سمنان ضمن بیان اینکه طرح «صد مدرسه، صد دبیرخانه» یک نماد گفتمان مابین آموزش‌وپرورش با بخش دولتی برای تفاهم بیشتر و تقویت و ارتقا شاخص‌ها و استاندارهای آموزشی است، اظهار داشت: نظام تعلیم و تربیت باید به‌صورت مشارکتی به‌پیش رود تا شاهد رشد و شکوفایی در این حوزه باشیم.

وی بابیان اینکه مردم، تشکل‌ها، دانش آموزان، مربیان، اولیا و بخش دولتی ظرفیت‌هایی هستند که باید در خدمت آموزش‌وپرورش باشند تا شاهد رشد و ارتقا شاخص‌ها و استانداردها در حوزه آموزش‌وپرورش باشیم، افزود: در قالب این طرح یک ارتباط و تعامل دو سویه شکل می‌گیرد، به‌گونه‌ای که آموزش‌وپرورش از تمامی ظرفیت‌های بخش دولتی برای بسترسازی مناسب بهره برده و در مقابل نیز حوزه‌های مختلف دولت، از ثمرات این بسترسازی در آموزش‌وپرورش، منتفع خواهند شد.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور با اشاره به اینکه به‌واقع در این طرح، هر مدرسه، به دبیرخانه ستاد فعالیت‌های مشترک مدرسه (آموزش‌وپرورش) با دستگاه اجرایی مُعین مشخص‌شده تبدیل می‌شود، تصریح کرد: این طرح با رویکرد مدرسه محوری، از فضای مدرسه برای ایجاد یک ستاد همکاری مشترک استفاده می‌کند.

حسینی با تأکید بر اینکه امروز؛ هم دولت و هم آموزش‌وپرورش به این همکاری و تفاهم مشترک نیازمند هستند، یادآور شد: ما در این طرح به دنبال آن هستیم تا با اجرای ستادینه سازی و نمادینه سازی، به نهادینه‌سازی فرهنگ تعامل مشترک بین آموزش و پروش و سایر بخش‌های دولت دست‌یابیم.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.