تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

وزیر ارتباطات تاکید کرد؛    
تخصیص اعتبار مناسب به دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
وزیر ارتباطات که وزیر معین استان سمنان در موضوع کرونا نیز محسوب می‌شود در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور تخصیص اعتبار مناسب به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان را خواستار شد.

به گزارش مرآت، محمدجواد آذری جهرمی که از سوی دولت به عنوان وزیر معین استان سمنان در زمینه کرونا منصوب‌شده در نامه‌ای خطاب به رئیس معاون اول رئیس جمهور و ستاد کرونای کشور، نوشت: پارامتر RQ - ضریب سرایت بیماری از هر فرد به فرد دیگر ، یا به عبارتی هر بیمار چه تعداد دیگر را بیمار می‌کند در سمنان به ۱.۳ و در شاهرود ۱.۲۶ رسیده که رقم خوبی است.

وی با تاکید بر اینکه در استان سمنان موج اول پیک بیماری در تاریخ ششم اسفند ماه ۹۸ تجربه و در حال حاضر میزان بستری کاهش یافته است، تاکید کرد: جمعیت تحت پوشش در دانشگاه علوم پزشکی سمنان ۸۶ درصد در طرح غربالگری حضور یافته اند و این عدد در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۷۰ درصد است.

وزیر ارتباطات نوشت: تخصیص اعتبار مناسب به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان به‌منظور ایجاد عوامل انگیزشی کارکنان و همچنین تأمین تجهیزات درمانی اهمیت دارد از سوی دیگر باید گفت تردد مسافر در استان به خوبی مدیریت‌شده و جمعیت ساکن استان در پنجم فروردین ۹۹ به نسبت ۲۳ اسفند ۹۸، به میزان نیم درصد کاهش داشته است.

آذری جهرمی اضافه کرد: برای تأمین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم، با مدیریت استانداری یک اپلیکیشن طراحی شده که با کمک شرکت ملی پست، اقلام مورد نیاز مردم بر اساس کد پستی درب منازل توزیع شده است.

مهر

انتهای پیام/ج

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه