دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    دبیر ستاد کنترل کرونا علوم پزشکی استان در گفتگو با مرآت مطرح کرد:
تداوم روزهای بدون فوتی کرونایی در استان سمنان/ مردم مراعات کنند درگیر موج جدید کرونا نمی‌شویم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرشید فریور با اشاره به تداوم روزهای بدون فوتی کرونایی در استان سمنان، گفت: اگر مردم مراعات کنند درگیر موج جدید کرونا نخواهیم شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، با همت مردم و مسئولین طبق شواهد موج همه گیری کرونا در استان کاهش پیدا کرده است  و نتایج همکاری و رعایت پروتکول های بهداشتی نمایان گشته است

 

در همین خصوص؛ دکتر فرشید فریور دبیر ستاد کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با توجه به تلاش های صورت گرفته توسط مردم و اجرای گام چهارم مبارزه با کرونا در طرح شهید قاسم سلیمانی توسط سپاه گفت: در حال حاضر با رعایت پروتکل ها و اجرای محدودیت ها، همه گیری ویروس کرونا در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان کنترل شده است.

 

فریور با اشاره به اوج گیری ویروس کرونا در آبان و آذر افزود: در 30 آبان ماه سالجاری  300 بستری در بخش کرونا داشتیم که در حال حاضر تعداد بستری بیماران کرونایی به 45 الی 50 نفر رسیده است.

 

وی در خصوص وضعیت این روزای کرونا در استان اظهار کرد: 25 مورد تشخیص کرونا با وضعیت حال عمومی مساعد و 7 مورد بستری سرپایی در مراکز تحت پوشش طی 24 ساعت گذشته داشته ایم. 

 

دبیر ستاد کنترل کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در مورد آمار درگیری با ویروس کرونا در استان گفت: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون 4هزار و 370 مورد بستری را داشته ایم که از این تعداد 3هزار و 677 مورد با حال عمومی مساعد ترخیص شدند و متاسفانه 649 نفر از هم استانی های عزیزمان را از دست داده ایم.

 

فریور با اشاره به شکننده بودن وضعیت حاضر بیان کرد: حفظ این وضعیت و کنترل همه گیری مستلزم همکاری روز افزون هم استانی های عزیز است و خواهشمندیم این همکاری و تعامل حفظ شود.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.