دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  مدیرعامل صندوق امداد ولایت خبر داد؛
تسهیل در پرداخت وام مددجویان کمیته امداد/ ضمانت با کارت مستمری
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، به تسهیل در پرداخت وام مددجویان تحت پوشش اشاره کرد و گفت: ضمانت وام پرداختی به مددجویان کارت مستمری آنها است.

به گزارش مرآت،  علی عاشوری با اشاره به برنامه ریزی کمیته امداد برای حمایت از مددجویان تحت پوشش این نهاد، افزود: یکی از برنامه‌های کمیته امداد پرداخت تسهیلات به مددجویان است.

وی تصریح کرد: طی ۹ ماه امسال بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان وام پرداخت شده است.

عاشوری ادامه داد: در سال جاری سقف وام پرداختی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بر اساس مصوبه بانک مرکزی به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با تاکید بر اینکه وام تنها به مددجویان این نهاد پرداخت می‌شود، افزود: در سال جاری برای پرداخت وام به مددجویان ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به شرایط ضمانت وام پرداختی به مددجویان تحت پوشش این نهاد گفت: سعی کرده ایم شرایط پرداخت وام را به مددجویان تسهیل کنیم به طوری که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، کارت مستمری آنها به عنوان ضمانت محسوب می‌شود.

مهر

انتهای پیام/

 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.