شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در گفتگو با دادستان سمنان مطرح شد؛

تشکیل فوری جلسه شورای ترافیک با دستور دادستان سمنان/ تصمیم عوامل شورای شهر احتمال از بین رفتن بیت المال را متصور می کند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دادستان مرکز استان سمنان از دستور تشکیل سریع جلسه شورای ترافیک شهرستان سمنان خبر داد، و گفت: با توجه به دخالت های صورت گرفته و تردد خودرو های عمومی در خیابان امام احتمال تضیع اموال دولتی و عمومی و از بین رفتن بیت المال وجود دارد .

محمدشریف ابراهیمی ، دادستان مرکز استان سمنان در گفتگو با مرآت در خصوص رسیدگی به اعتراضات مردمی درباره بازگشایی خیابان امام، گفت: با توجه به اعتراضات صورت گرفته از سوی مردم در خصوص تصمیم خارج از چارچوب عوامل شورای شهر سمنان در خصوص بازگشایی خیابان امام و تردد کلیه وسایل نقلیه شخصی دادستانی مرجع قانونی تصمیم گیرنده در این موضوع را فرمانداری سمنان می داند..

ابراهیمی با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان، تصریح کرد: در گذشته مجوز تردد خودرو های حمل نقل عمومی توسط این نهاد صادر شده است اما به دلیل تصمیم جدید عوامل شورای شهر احتمال از بین رفتن بیت المال و تضیع اموال دولتی و عمومی را متصور می کند..

دادستان مرکز استان سمنان  با بیان اینکه در مکاتبه صورت گرفته با فرمانداری سمنان عنوان شده است که مرجع قانونی تصمیم گیرنده در خصوص تردد خودرو وسایل نقلیه در آن خیابان با فرمانداری سمنان است، تشریح کرد: با توجه به شرایط فعلی که زیر ساخت لازم جهت عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی در خیابان امام وجود ندارد و ضرورت تصمیمات کارشناسی مطروحه در شورای ترافیک شهرستان سمنان را می طلبد، شایسته است شورای ترافیک شهرستان سمنان سریعا تشکیل جلسه دهد.

وی با بیان اینکه فرمانداری باید از مداخله سایر عوامل ونهاد ها جلوگیری کند، تاکید کرد: فرمانداری نباید اجازه مداخله نهاد ها وعواملی که وجاهت قانونی ندارد را بدهد و تمامی تصمیامت اتخاذ شده را باید به دادستانی گزارش دهد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.