تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پربازدیدترین ها

آخرین اخبار

    رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان:
حمایت های داخلی برای تقویت تولیدات داخلی ضعیف است/ علی رغم ‌مشکلات موجود، با قدرت به تولید ادامه می دهیم/ واردات اتوبوس متوقف شود/
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان با انتقاد از عدم همراهی داخلی این واحد صنعتی گفت: متاسفانه علی رغم تحریم های شدید اقتصادی خارجی توسط دشمنان، همراهی و مساعدت داخلی نیز برای تقویت از تولیدات داخلی ضعیف است.

به گزارش خبرنگار مرآت، عبدالله اکبری راد رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان در نشست بررسی مشکلات شرکت گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان با حضور بابک دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور و صالحی نیا، معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امروز شرکت عقاب بالاترین رتبه را در بخش ناوگان حمل و نقل مسافری کشور به خود اختصاص داده است.

اکبری راد در ادامه اظهار کرد: امروز شرکت عقاب ۲۰ شرکت زیرمجموعه وابسته داشته که محصولات این شرکت ها بر اساس استانداردهای روز دنیا و بر اساس قیمت های جهانی است.

وی همچنین تصریح کرد: صادرات محوری، اصل کلیدی مجموعه گروه شرکت های تولیدی  عقاب افشان است.

رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان با انتقاد از عدم همراهی داخلی این واحد صنعتی گفت: متاسفانه علی رغم تحریم های شدید اقتصادی خارجی توسط دشمنان، همراهی و مساعدت داخلی نیز برای تقویت از تولیدات داخلی ضعیف است.

اکبری راد با بیان اینکه شرکت تولیدی عقاب افشان تولید کننده محصولات با کیفیت ۴ ستاره است ابراز کرد: سالانه ظرفیت تولید ۱۰ هزار دستگاه اتوبوس را دارد در حالیکه نیاز سالانه کشور چیزی حدود ۳ هزار دستگاه است.

وی همچنین تاکید کرد: ۵۲ درصد از تولیدات ما با استفاده از صنعت و تجهیزات داخلی و ملی است.

رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان اضافه کرد: ما به عنوان تولید کننده علی رغم ‌مشکلات موجود، با قدرت به تولید ادامه داده و حتی یک روز تعطیلی نداشتیم.

اکبری راد ا اشاره به ظرفیت بالای این گروه صنعتی اظهار کرد: آماده ایم تمام نیاز کشور را در حوزه حمل و نقل مسافری و تولیدات محصولات مرتبط با این حوزه، تامین کنیم.

وی خواستار توقف واردات اتوبوس شد و افزود: به هیچ ‌عنوان نباید اجازه دهیم تا با توجه به ظرفیت بسیار بالای تولید اتوبوس و محصولات مرتبط با حمل و نقل مسافری، واردات اتوبوس انجام شود.

رئیس هیات مدیره گروه تولیدی و صنعتی عقاب افشان سمنان از اختصاص ۱۴ هزار دستگاه اتوبوس توسط مجموعه عقاب افشان، به طرح نوسازی ناوگان ‌حمل و نقل مسافری کشور خبر داد و گفت:صنعت اتوبوس سازی، رفاه را در جامعه قشر آسیب پذیر توسعه داده و ایجاد فرصت شغلی پایدار خواهد کرد که از این رو این ‌صنعت، یک صنعت استراتژیک است.

اکبری راد تصریح کرد: امروز اتوبوس با کیفیت مشابه محصولات شرکت عقاب افشان، با ۵۰ درصد قیمت بالاتر نسبت به قیمت تولیدات این ‌مجموعه، در اروپا ارائه می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با تقویت این صنعت، به طور میانگین ۳۰۰ هزار فرصت شغلی پایدار برای کشور تامین خواهد کرد که نیاز است تا دولت به این‌امر توجه بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه