دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان:
دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان مهر امسال سه رشته جدید ارائه می‌دهد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان گفت: شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاسیس و ارائه سه رشته در مقطع کارشناسی پیوسته برای سال تحصیلی جدید از ابتدای مهر امسال در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان موافقت کرد.

به گزارش مرآت، رضا نقدی  به خبرنگاران اظهار داشت: رشته مهندسی حرفه ای کامپیوتر برای دانشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان و رشته‌های حسابداری و گرافیک برای دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان سه رشته جدید در مقطع کارشناسی پیوسته است.
وی با اشاره به این که تربیت مهندسان و تکنیسین‌های مورد نیاز بازار کار، یکی از وظایف دانشگاه فنی و حرفه‌ای است، افزود : ۳۹ رشته کاردانی، ۲۱ رشته کارشناسی ناپیوسته و چهار رشته کارشناسی پیوسته در این دانشگاه تدریس می‌شود.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ی استان سمنان اظهار داشت: با اضافه شدن این سه رشته به سبد آموزشی این دانشگاه، تعداد رشته‌های دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به ۶۳ رشته رسید.
وی اضافه کرد: براساس آمایش رشته ها و ضرورت های کارآفرینی استان سمنان و همچنین افزایش مهارت آموزی و رفع نیازهای صنعت، مجوز رشته‌های مهندسی حرفه ای کامپیوتر، حسابداری و گرافیک در مقطع کارشناسی پیوسته برای دانشکده های فنی وحرفه ای استان اخذ شده است که از مهرماه امسال دانشجو پذیرفته می شود.
وی با اشاره به فعالیت ۱۷۶ آموزشکده و دانشکده فنی و حرفه‌ای در کشور اظهار داشت: هدف از این مراکز آموزشی توسعه آموزش عالی فنی و حرفه‌ای، گسترش شایستگی‌ها حرفه‌ای از طریق توسعه دانش و مهارت و نگرش به تربیت نیروهای متخصص در کشور است.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: سه‌هزار دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان مشغول به تحصیل هستند.
ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.