شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

۱۲ آبان برگزار می شود؛

رقابت تیم های تولید تخصصی در رویداد ۴۸ ساعته

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مجتبی تجلی گفت: سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سه بخش پویانمایی، اپلیکیشن و بازی اندروید برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت، مجتبی تجلی دبیر رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان سمنان با بیان اینکه مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان سمنان برگزار می‌شود، گفت: رویداد از تاریخ  12 تا 14 آبان ماه در مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سه بخش پویانمایی، اپلیکیشن و بازی اندروید برگزار می‌شود.

دبیر رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج استان سمنان شرکت در این رویداد را برای عموم آزاد دانست و افزود: علاقه‌مندان می توانند در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره  در این رویداد شرکت کنند. 

تجلی همچنین خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در یک رزمایش 48 ساعته به رقابت می‌پردازند، تیم‌های شرکت کننده 48 ساعت در این رزمایش حضور دارند و خروج از محل برگزاری رویداد ممنوع است همچنین در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می‌گیرد و در اختتامیه مراسم نیز تیم‌های برگزیده اعلام می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه به تیم‌های برگزیده هر بخش جوایز نفیسی اهداء و به مسابقات کشوری که 26 تا 28 آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، راه پیدا می کنند اظهار کرد: شناسایی افراد متخصص در حوزه تولیدات دیجیتال، توانمند سازی و ایجاد اشتغال از مهم‌ترین اهداف برگزاری رویداد است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.