دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان در گفتگو با مرآت:
زندان جدید سمنان تکمیل شده و در اختیار سازمان زندان‌هاست / در برهه‌ای، برای سه سال متولی اعتبار پروژه احداث زندان، «صفر» بوده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل راه و شهرسازی استان می‌گوید زندان جدید سمنان تکمیل شده و در اختیار سازمان زندان‌هاست.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با بیان این که پروژه احداث زندان جدید و آزادسازی کاروانسرای تاریخی از زمان کلنگ‌زنی و آغاز عملیات تا کنون بیش از 10 سال به طول انجامیده است گفت: این پروژه در چند سال، اساسا اعتباری نداشته است و اعتبار آن در سه سال متوالی «صفر» بوده و در یکی دو سال هم اعتبار بسیار اندکی به این پروژه اختصاص یافته است.

حسین دهقان با تصریح بر این که ما کار احداث ساختمان اصلی ندامتگاه با مساحت 4 هزار و 500 مترمربع را در سال 96 به اتمام رساندیم گفت: بهره‌بردار برای استفاده از این ساختمان نیاز به یک‌سری ساختمان‌های جانبی از جمله ساختمان پیش‌ملاقات، اداری و انتظامی و... داشت که این موارد نیز به مساحت 1100 مترمربع با اعتبارات سال 97 تکمیل و تحویل شد و نواقص آن نیز برطرف گردید؛ اکنون نیز زندان در اختیار سازمان زندان‌هاست.

دهقان با بیان این که تا امروز نزدیک به 20 میلیارد برای زندان مذکور هزینه شده است گفت: در حال حاضر سازمان زندان‌ها در حال تجهیز زندان مذکور است؛ ما برای سال 99 نیز 10 میلیارد تومان برای احداث و تکمیل ساختمان‌های جدید و افزایش ظرفیت زندان از 300 نفر به 500 نفر پیش‌بینی کرده‌ایم که این پروژه‌ها نیز به محض تبادل موافقت‌نامه‌ها و تخصیص اعتبارات آغاز خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: پروژه زندان 300 نفره از نظر ما تکمیل شده است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آزادسازی کاروانسرا و جابجایی زندان باشیم.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

با سلام/ متولی یا متوالی بلاخره یکی دو سال یا سه سال؟
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.