تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

یک کارشناس اقتصادی:
سمنانی‌ها سهام عدالتشان را نفروشند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ملکی‌زاده، کارشناس اقتصادی در استان سمنان با بیان اینکه مردم سهام عدالتشان را نفروشند، گفت: این سهام دارای ارزشی بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند است لذا مردم فریب دلالان را نخورند.

به گزارش مرات،سعید ملکی‌زاده در گفتگو با خبرنگاران ، ضمن بیان اینکه ارزش سهام عدالت بیشتر ازآنچه مردم فکر می‌کنند است لذا آن را نباید فروخت، بیان کرد: یکی از مسئولان بلندپایه درزمینهٔ سهام عدالت عنوان کرده که «ارزش سبد دارایی‌های سهام عدالت بیشتر از ارزش روز و مبلغ اعلام‌شده است» لذا این نشان می‌دهد که اگر مردم مبادرت به فروش آن کنند سرمایه گران‌بهایی را ازدست‌داده‌اند.

وی بابیان اینکه نباید فریب دلالان را خورد، تأکید کرد: ایجاد رغبت و انگیزه در مردم برای فروش سهام عدالت عین نا عدالتی است و البته خلاف سخنان و دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز محسوب می‌شود.

مردم بفروشند ضرر می‌کنند

این کارشناس اقتصادی بابیان اینکه مسئولان نباید باعث شوند تا مردم دچار گمراهی و اشتباه شوند، بیان کرد: اگر سهام‌داران را به فروش هیجانی سهامشان ترغیب کنیم اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌ایم.

ملکی زاده بابیان اینکه اساس و بنیان سهام عدالت مانند نامش، عدالت‌گستری است نه اینکه عده‌ای بخواهند با آن دلالی کنند، گفت: از سویی نباید مردم را گمراه کرد و از سوی دیگر مردم هم نباید به‌راحتی به هرکسی اعتماد کرده و سهامشان را بفروشند.

وی افزود: واضح است که مردم اگر در این برهه زمانی سهامشان را بفروشند ضرر خواهند کرد.

 

 

 

 

منبع:بازار

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه