تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
سن تیم ملی فوتسال بالا نیست/قرار بود چین از جام ملتها انصراف بدهد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
لژیونر فوتسال ایران با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بر خلاف آنچه که گفته می‌شود میانگین سنی تیم ملی فوتسال بالا نیست و برزیل هم با همین میانگین سنی قهرمان جهان شد.

به گزارش مرآت، احمد اسماعیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره قهرمانی اش با تیم فوتسال شنزن در لیگ چین گفت: مسابقات معوقه فصل قبل به صورت متمرکز در شهر پکن و هر دو روز یک بار برگزار شد و تیم ما سه هفته زودتر از پایان فصل به عنوان قهرمانی رسید. ۱۴ مسابقه باقی مانده بود که این بازی‌ها در کمپ تیم ملی چین در پکن انجام شد.

بازیکن ایرانی تیم فوتسال شنزن ادامه داد: وقتی به کشور چین برگشتم دو هفته قرنطینه بودم. قبل از اضافه شدن به تیم در پکن هم یک روز قرنطینه بودم و بعد از منفی شدن تست کرونا به مسابقات وارد مسابقات شدم. تمام تیم‌ها در پکن جمع شده بودند. اینجا امکانات بسیار خوبی دارد و هیچیک از اعضای تیم‌ها هم حق ترک کمپ را ندارند. خوشبختانه با این امکانات و برنامه‌های پیشگیرانه هیچکس به کرونا مبتلا نشد.

لژیونر فوتسال ایران درباره وضعیت کنترل کرونا در کشور چین تاکید کرد: آمار کرونا در چین صفر است و اگر چیزی هم هست برای کسانی است که از خارج چین می آیند. مردم در حال زندگی عادی هستند. استفاده از ماسک در مترو و اما کن شلوغ و پاساژها اجباری است اما در فضای باز اجباری برای ماسک نیست. گفته می‌شود از ماه دسامبر هم زدن واکسن کرونا را در چین شروع می‌کنند.

اسماعیل پور در خصوص برنامه‌های تیم ملی فوتسال چین یادآور شد: شنیدم که چین اجازه خارج شدن تیم ملی خود را از این کشور نمی‌داد و اگر جام ملت‌های آسیا آذر برگزار می‌شد و بازی‌ها عقب نمی‌افتاد، شاید این تیم به مسابقات نمی‌آمد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.