دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس قوه قضائیه در سمنان:
مشکلات قضائی استان سمنان پیگیری می شود/ حضور در اجتماعات مردمی به دلیل شرایط کرونا امکان پذیر نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به فرودگاه سمنان گفت: مسائل و مشکلات قضایی استان سمنان در جریان برنامه‌های امروز با مسؤولان اداری و قضایی در این استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به سمنان در جمع خبرنگاران در فرودگاه این شهر با اشاره به سفر یک روزه به استان گفت: توفیقی بنده و مسئولان عالی قضایی است که امروز در خدمت مردم حماسه‌ساز و شهیدپرور سمنان باشیم.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه 25  گروه در مرکز استان سمنان مشغول بررسی مشکلات و مطالبات واحدهای مربوطه دستگاه قضائی و سازمان‌های مربوطه شدند. گفت: مسائل و مشکلات قضایی استان سمنان در جریان برنامه‌های امروز با مسؤولان اداری و قضایی در این استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: درصدد هستیم سفرهای استانی همراه با ضمانت اجرایی باشد و پیگیری های لازم صورت گیرد.

رئیسی دیدار با مدیران استان سمنان در شورای اداری، نشست با مسئولان و همکاران قضائی و سازمان‌های وابسته قوه قضائیه از جمله برنامه‌های سفر یک روزه به سمنان دانست و افزود:در نشست شورای عالی قوه قضائیه در خدمت نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه و استاندار سمنان و مدیران قضایی خواهیم بود و مروری نسبت به مسائل و مشکلات استان خواهیم داشت و به میزانی که شود در استان و آن میزانی که در استان امکان آن نباشد در مرکز تصمیم‌گیری می‌شود.

رئیس قوه قضائیه ضمن عذرخواهی از مردم بابت عدم حضور در جمع آنها اظهار کرد: به علت شرایط کرونایی نمیتوانیم در اجتماع مردمی شرکت کنیم حتما پایبندی به اصول بهداشتی برای ما ضرورت دارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.