دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان؛    
کوتاهی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در جذب اعتبارات پذیرفته نمی‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
علیرضا آشناگر با تأکید بر اینکه کوتاهی مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان در جذب اعتبارات به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شود؛ گفت: با مدیران متخلف در این حوزه به صورت جدی برخورد می‌شود.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان که در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد، با اشاره به اهمال و کوتاهی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در جذب اعتبارات مربوط به اسناد خزانه اسلامی اظهار داشت: این کوتاهی مصداق بارز ترک فعل است. بی‌تفاوتی برخی مدیران در جذب اعتبارات استانی به مثابه چشم‌پوشی از مسئولیت واگذار شده است؛ بنابراین با متخلفان در این حوزه به صورت جدی برخورد خواهد شد.

استاندار سمنان یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی مختلف این استان را عملکردشان در جذب اعتبارات عنوان کرد و افزود: فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان سمنان به ویژه شهرستان‌های سرخه، آرادان، مهدیشهر و سمنان باید در حوزه جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی همت ویژه و توجه جدی داشته باشند.

آشناگر با تأکید بر اینکه اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان باید از سوی دستگاه‌های اجرایی به صورت ویژه پیگیری شود، گفت: 11 میلیارد و 979 میلیون تومان اعتبار به استان سمنان اختصاص داده شده است که 50 درصد از آن به تحقق سند توسعه شهرستان میامی تخصیص می‌یابد و مابقی نیز برای جبران خسارت‌ها، بهبود زیرساخت‌ها و محرومیت‌زدایی و روستاهای محروم جنوب استان سمنان اختصاص خواهد یافت.

ابلاغ اعتباری 6 میلیارد تومانی به طرح‌های آبرسانی استان سمنان

نادر مالکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان نیز در این جلسه اظهار داشت: امسال حدود 6 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار به طرح‌های آب‌رسانی روستایی و عشایری استان سمنان ابلاغ شده که امیدواریم این اعتبار ابلاغی تخصیص یابد.

وی از اختصاص 140 میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی از منابع خارج از استان برای 9 پروژه معرفی شده خبر داد و گفت: 124 میلیارد تومان اعتبار نیز از منابع خارج از استان به صورت اسناد به استان ابلاغ شده که در صورت تخصیص، در حوزه پروژه‌های راه، آب و مصلاهای سمنان و شاهرود تخصیص خواهیم داد.

 

تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.