دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در برابر بیماری کرونا؛

۱۸ درصد جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود واکسینه شدند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه ۱۸ درصد جمعیت تحت پوشش این دانشگاه واکسینه شده‌اند، گفت: واکسیناسیون مابقی افراد ادامه دارد.

به گزارش مرآت، رضا چمن در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به روند واکسیناسیون و تداوم آن با تحویل واکسن در داخل کشور، بیان کرد: تا کنون ۱۸ درصد جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شاهرود واکسینه شده‌اند و تلاش داریم تا این میزان افزایش نیز یابد.

وی با بیان اینکه روزانه دو هزار و ۳۰۰ دوز به صورت متوسط در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تزریق می‌شود، تاکید کرد: واکسن کروو ایران برکت نیز به جمع واکسن‌هایی پیوسته که در شهرستان‌های شاهرود و میامی تزریق می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه روند واکسیناسیون فرهنگیان نیز ادامه دارد، گفت: به دلیل شرایط بحرانی در شاهرود و میامی می‌بایست توجه داشت که تنها واکسن کفایت نکرده بلکه می‌بایست پروتکل‌ها و ضرورت‌های بهداشتی حتی بیش از پیش به دلیل شیوع کرونای دلتا، رعایت شود.

چمن بیان کرد: هم اکنون شهرستان شاهرود در وضعیت قرمز و حاد کرونایی و میامی در وضعیت نارنجی قرار دارد که نیاز است مردم بیش از پیش از تجمعات دوری کرده و بهداشت فردی و جمعی و استفاده از ماسک را مد نظر قرار دهند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.