دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان؛
۹۴ تُن میوه تنظیم بازار در دامغان ذخیره شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان گفت: ۹۴ تُن میوه شامل سیب و پرتقال خریداری و در انبار ذخیره شده است که برای ایام نوروز در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

به گزارش مرآت، حمید صالحی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: فروش میوه تنظیم بازار عیدانه در ۱۵ عامل فروش شهرستان دامغان انجام می‌شود. 

وی ادامه داد: در مجموع استان ۷۵۰ تُن میوه تنظیم بازار برای روزهای پایانی سال و شب عید در حال ذخیره‌سازی است که ۱۳ درصد از کل میوه تنظیم بازار استان سمنان در دامغان توزیع می‌شود. 

صالحی اضافه کرد: سهمیه سیب و پرتقال نوروز ۹۹ این شهرستان در سطح شهر و اتحادیه های روستایی موجود در روستاها و شهرهایی نظیر امیریه،دیباج و کلاته رودبار توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: سهمیه شهرستان دامغان، ۲۹ تن سیب درختی و ۶۵ تن پرتقال است که خریداری و در حال ذخیره سازی است و طبق برنامه ریزی ستاد تنظیم بازار، توزیع میوه از ۲۴ اسفند جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد. 

صالحی اظهار داشت: ۸۵۰ تُن کالای اساسی مورد نیاز مردم در آذر، دی و بهمن امسال شامل برنج، تخم‌مرغ، روغن، شکر، مرغ گرم و منجمد توسط فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان توزیع شد. 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان از آغاز طرح ویژه بازرسی ایام نوروز خبر داد و گفت: بازرسان این اداره با همکاری بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات و بازرسان افتخاری بسیج اصناف در قالب تیم‌های بازرسی به صورت ۲ شیفت صبح و عصر بر واحدهای صنفی نظارت دارند که این طرح از اول اسفند آغاز شده و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد. 

به گزارش ایرنا، شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان و بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت دارد که بیش از ۲۱ هزار نفر جمعیت در روستاها ساکن هستند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.