دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندارسمنان:
۹۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام ابلاغ شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: ۹۹۰ میلیارد ریال از پنج هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال اعتبار درنظرگرفته‌شده، با دستور رییس جمهوری، برای تکمیل برخی طرح‌های ناتمام استان در حوزه راه، آب، بهداشت و درمان امروز ابلاغ شد.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر در حاشیه  نشست شورای برنامه‌ریزی، اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری سمنان به خبرنگاران ابراز داشت: با تخصیص کامل اعتبارات طرح‌های با ۵۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی، این طرح ها در استان سمنان تا اردیبهشت ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد و البته رییس جمهوری دستور صریح برای تامین اعتبار آن ها داده است.

وی با اشاره به ساختمان در دست ساخت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، ادامه داد: ۴۰۰ میلیارد ریال جداگانه برای تکمیل ساختمان آموزش و پرورش نیز در نظر گرفته شد.

وی بیان کرد: اکنون ۱۳۰ میلیارد ریال از مجموع ۴۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل ساختمان آموزش و پروش استان سمنان ابلاغ شده است.

آشناگر تصریح کرد: طرح‌های زیرمجموعه آبرسانی مانند ساخت مخازن ذخیره آب، تکمیل طرح‌ها در حوزه راهسازی مانند راه معلمان- جندق، عباس‌آباد- کاهک، راه سرخه و گرمسار از جمله طرح‌هایی است که با اعتبار در نظر گرفته شده برای استان سمنان براساس موافقت رییس جمهوری تکمیل می‌شود.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری، سیزدهم دی ۹۹ در پاسخ به مکاتبه علیرضا آشناگر استاندار سمنان، با موضوع اعلام طرح‌های عمرانی در حال احداث استان ، دستور بررسی فوری و مساعدت در تامین اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی استان را صادر کرد.

استاندار سمنان در مکاتبه خود با رئیس جمهوری  ۱۱۰ طرح معرفی کرده بود که از مجموع طرح‌ها،  سه طرح متعلق به شرکت برق منطقه ای سمنان، یک طرح مربوط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، یک طرح مربوط به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، یک طرح مربوط به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، یک طرح مربوط به اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، یک طرح مربوط به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، ۲ طرح مربوط به جهاد دانشگاهی، سه طرح مربوط به شرکت آب منطقه ای، پنج طرح مربوط به دانشگاه سمنان، ۲ طرح مربوط به دانشگاه صنعتی شاهرود، یک طرح مربوط به دانشگاه دامغان، یک طرح مربوط به اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و ۱۲ طرح مربوط به شرکت آب و فاضلاب استان سمنان است.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.