تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پربازدیدترین ها

آخرین اخبار

    معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
۹۹ واحد تولیدی راکد در استان سمنان به چرخه تولید باز گشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: در راستای ارتقای اشتغال، رونق تولید و رفع موانع آن ۹۹ واحد تولیدی راکد در سطح استان از ابتدای سال جاری به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش مرآت،  علی رضا شریفی نژاد بعد از ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، رونق تولید و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه اقدامات خوبی برای ارتقای تولید و رفع موانع آن در سطح استان انجام شده است، بیان کرد: باز گشت ۹۹ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید یکی از اقدامات انجام شده در پنج ماهه اول سال جاری است.

وی از تلاش برای رفع موانع تولید در واحدهای صنعتی نیز خبر داد و افزود: ۱۰۲ واحد صنعتی استان با تلاش مسئولان، بانک‌ها، اعضای ستاد رفع موانع تولید و… ارتقای ظرفیت دادند که این امر سبب افزایش میزان اشتغال‌زایی و تولید داخلی در سطح استان سمنان شده است.

بهبود فضای کسب و کار در سمنان

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۹۸ طرح سرمایه گذاری با پیشرفت بالای ۶۵ درصد به بهره برداری رسیده است، گفت: شاخص بهبود فضای کسب و کار استان خوشبختانه قابل توجه بوده است.

شریفی نژاد با بیان اینکه بالغ بر ۸۱ تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و ۹۷.۷ درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان جذب شده است، بیان کرد: سالانه ایجاد ۱۰ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای استان در نظر گرفته شده که در پنج ماهه نخست سال جاری، تاکنون ۲۶ درصد این تعهد با ایجاد دو هزار و ۶۰۰ فرصت شغلی، محقق شده است.

وی در خاتمه افزود: برای کمک به واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و معدنی ۳۹۳ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال و ۱۱ هزار و ۸۷۶ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در سطح استان پرداخت شده است.

 

 

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه