حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/09/16 شمسی | 2023/12/07 میلادی
گام اول وزارت ورزش برای بهبود شرایط؛

سایر فدراسیون‌ها را هم دریابید

سایر فدراسیون‌ها را هم دریابید

وزارت ورزش در گام اول اعلام کرد که فرآیند خروج برخی فدراسیون‌ها از بلاتکلیفی را آغاز کرده و انتظار می‌رود در مورد سایر فدراسیون‌ها نیز چنین کاری صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، آرش فرهادیان توضیحاتی پیرامون شرایط برخی از فدراسیون‌ها ارائه کرد.

 

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در وزارت ورزش و جوانان گفت: با دو فدراسیون سوارکاری و چوگان به منظور تشکیل هیئت رئیسه و اعلام تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی مکاتباتی را انجام دادیم، در همین راستا این دو فدراسیون در آینده نزدیک ضمن برگزاری جلسه هیئت رئیسه‌ خود، تاریخ پیشنهادی مجمع انتخاباتی خود را نیز اعلام خواهند کرد.

 

وی افزود: ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون‌های تنیس روی میز و جانبازان و توان‌یابان ۲۸ و ۳۰ آبان تعیین شده است. در خصوص فدراسیون‌های دوومیدانی، تری اتلون (سه گانه)، انجمن ورزش‌های رزمی، کونگ‌فو و شطرنج نیز با دبیر مجمع مکاتبات لازم صورت گرفته است.

 

فرهادیان تصریح کرد: بنابراین فدراسیون‌های فوق باید آگهی ثبت‌نام‌شان را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون و روزنامه‌های کثیرالانتشار ورزشی منتشر کنند تا علاقمندان بتوانند در تاریخ مشخص شده، ثبت‌نام کنند. درخصوص فدراسیون والیبال نیز دوره ریاست داورزنی به پایان خواهد رسید و طبق اساسنامه مصوب فدراسیون‌های ورزشی و اختیارات قانونی وزارت ورزش و جوانان، اقدامات لازم برای این فدراسیون نیز همانند سایر فدراسیون‌ها انجام خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم 

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از