حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان سمنان:

سمنان میزبان ۲ رویداد بین‌المللی رشته دارت شد

سمنان میزبان ۲ رویداد بین‌المللی رشته دارت شد

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان سمنان گفت: شهرستان سمنان به‌عنوان میزبان دو رویداد بین‌المللی در رشته ورزشی دارت در سال ۱۴۰۳ تعیین شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، به نقل از روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمد بهرامی در نشست کمیته میزبانی رویدادهای بین‌المللی دارت در فرمانداری سمنان اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات آزاد جهانی دارت در رده‌های سنی بزرگسالان و نوجوانان بهار سال ۱۴۰۳ به میزبانی سمنان برگزار می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه امتیازات شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رتبه‌بندی جهانی لحاظ می‌شود، تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت‌گرفته با وزارت امور خارجه، دومین دوره مسابقات دارت دیپلماتیک کشور نیز به میزبانی سمنان برگزار می‌شود.

 رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان سمنان افزود: این دوره از مسابقات با حضور سفرا و نمایندگان سفارتخانه‌های کشورهای مختلف و با دعوت وزارت امور خارجه در سمنان برگزار می‌شود.

 بهرامی تأکید کرد: انتخاب سمنان به‌عنوان تنها نماینده ایران در اتحادیه بین‌المللی شهرهای جاده ابریشم فرصتی ارزشمند است که با برگزاری رویدادهای بین‌المللی اقدامات مؤثری در جهت توسعه گردشگری صورت گیرد.

 فرماندار سمنان با اشاره به برگزاری موفق هجدهمین دوره مسابقات کشوری دارت مردان و بانوان کشور به میزبانی این شهر، افزود: حضور دارت اندازان تمام استان‌ها و مناطق آزاد کشور در این دوره از رقابت‌ها رکورد حضور تیم را در تاریخ مسابقات دارت به سمنان اختصاص داد.

 عضویت انجمن دارت ایران در هیأت رئیسه شورای دارت آسیا و اقیانوسیه

 کامبیز ایوب‌زاده رئیس انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران نیز در این نشست با اشاره به عضویت این انجمن برای نخستین‌بار در هیأت رئیسه شورای دارت آسیا و اقیانوسیه اظهار کرد: مسابقات آزاد جهانی دارت تاکنون به میزبانی جزیره کیش و شیراز برگزار شده است.

 در این نشست با حضور اکبری نماینده تربیت‌بدنی وزارت امور خارجه، محمدی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، قمی عضو هیأت رئیسه انجمن دارت کشور، محمدی سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان، کردی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، علایی دبیر هیأت انجمن‌های ورزشی استان سمنان و فاضلی رئیس کمیته دارت استان سمنان، مقرر شد تا اقدامات لازم در خصوص برگزاری این دو رویداد بین‌المللی از سوی سازمان‌های مرتبط انجام شود.


منبع: خبرگزاری فارس

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از