حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/09/16 شمسی | 2023/12/07 میلادی
استاندار سمنان تاکید کرد:

تسریع در اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» مهدیشهر

تسریع در اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» مهدیشهر

استاندار سمنان خواستار تسریع در اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» در مهدیشهر شد و گفت: تمام ظرفیت‌های موجود برای این منظور به میدان بیاید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، سید محمدرضا هاشمی در جلسه هماهنگی و پیگیری ایجاد قطب دامپروری شهرستان مهدیشهر به میزبانی استانداری سمنان، بیان کرد: یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان، ایجاد قطب دامپروری مهدیشهر است و برای عشایر منطقه بسیار تأثیرگذار است.

 

وی با بیان اینکه اجرای قطب دامپروری قطعاً و یقیناً به نفع مردم و بویژه عشایر و دامداران خواهد بود، افزود: در اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» در مهدیشهر تسریع صورت گیرد چرا که این طرح اهمیت بسزایی دارد.

 

استاندار سمنان با بیان اینکه امکانات استان برای اجرای هر چه بهتر این طرح که در زمره مصوبات سفر رئیس جمهور است، بسیج می‌شود، گفت: از امکانات و تجهیزات موجود برای تسریع در روند اجرای پروژه ایجاد قطب دامپروری شهرستان مهدیشهر به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

 

هاشمی همچنین با بیان اینکه مسئولان امر مرتبط با اجرای پروژه قطب دامپروری تا کنون اقدامات خوبی را به انجام رسانده‌اند، ادامه روند اجرای این پروژه باید با جدیت دنبال شود، جهاد دانشگاهی، جهاد کشاورزی، فرمانداری مهدیشهر و… در این خصوص پیگیری و اقدامات خوبی را صورت داده‌اند که باید تقویت شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر 

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از