حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی
فرماندار شهرستان میامی:

ترغیب جوانان برای مشارکت در انتخابات ضروری است

ترغیب جوانان برای مشارکت در انتخابات ضروری است

فرماندار شهرستان میامی گفت: ترغیب جوانان برای مشارکت در انتخابات در زمره اهداف برگزاری مانور رأی اولی‌ها بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»؛ علیرضا آشوری در حاشیه چهاردهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان میامی به میزبانی فرمانداری این شهر ضمن اشاره به اقدامات انجام شده برای انتخابات یازدهم اسفندماه گفت: دوره آموزشی ویژه تمامی اعضای شعب در شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت تمامی ادارات برای انتخابات پرشکوه استفاده می‌شود، افزود: زمان‌بندی در حوزه آموزش انتخابات بسیار حائز اهمیت است که تلاش می‌شود امور منطبق بر این موضوع پیش برود.

فرماندار شهرستان میامی با بیان اینکه مانور رأی اولی‌ها در شهر میامی و بخش کالپوش برگزار شد، ابراز کرد: ترغیب جوانان برای مشارکت در انتخابات در زمره اهداف این طرح بود.

آشوری با بیان اینکه همایش انتخابات در اسفندماه در شهرستان میامی برگزار خواهد شد و از مهمان کشوری استفاده خواهیم کرد، گفت: همه چیز مهیای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان میامی است.

وی با بیان اینکه تأمین خودرو در حوزه پشتیبانی انجام شد و در دو بعد شهرستانی و استانی پیگیری شود، بیان کرد: اقلام موردنیاز در هر صندوق در غالب یک چک‌لیست تهیه و نسبت به رفع کمبودهای احتمالی اقدام خواهد شد.

فرماندار شهرستان میامی با بیان اینکه یک مانور برگزاری انتخابات در شهرستان برگزار خواهد شد، گفت: شعبی که مشکل آنتن‌دهی اینترنت دارند نیز احصا و گزارش آن به کمیته ارتباطات و فناوری ستاد انتخابات استان سمنان اعلام می‌شود.

منبع:خبرگزاری مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از