حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/09/16 شمسی | 2023/12/07 میلادی
امروز ساعت ۱۳؛

سمنانی‌ها برای حمایت از مردم غزه می‌آیند

سمنانی‌ها برای حمایت از مردم غزه می‌آیند

راهپیمایی سراسری در حمایت از کودکان معصوم غزه امروز ظهر در سراسر کشور از جمله استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مرآت، بیش از ۴۰ روز است که رژیم کودک‌کش اسرائیل با حملات ناجوانمردانه خود آسایش را از مردم مظلوم فلسطین گرفته است و خیل عظیمی از کودکان معصوم را به شهادت رسانده است.

 نهاد‌های بین‌المللی حال سکوت کرده‌اند و برخی از دولت‌های مستکبر نیز در حمایت از این رژیم صهیونیستی آمده‌اند که در حال حاضر جهان شاهد فجیع‌ترین جنایات و نسل کشی سازمان یافته در غزه است.

 

ملت نوع‌دوست و همیشه در صحنه ایران، امروز اراده کرده است بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی سراسری، ضمن ابراز خشم و انزجار از رژیم صهیونیستی، حمایت همیشگی و غیرقابل تغییر خود را از ملت مظلوم غزه و آرمان فلسطین اعلام کند‌

 

برای محکومیت کودک‌کشی، جنایت و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در غزه، همزمان با سراسر کشور، ساعت ۱۳ اجتماع مردمی حمایت از مردم غزه در سمنان برگزار می‌شود.

 

مردم سراسر استان سمنان با حضور یکپارچه در راهپیمایی امروز یک‌بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم غزه به جهانیان اعلام خواهند کرد و به جهانیان نشان خواهند داد که همواره حامی مظلومان جهان هستند.

 

بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمنان؛ در این استان برای برگزاری این راهپیمایی در تمام نقاط شهری و روستایی، به صورت متمرکز برنامه‌ریزی شده است.

 

محل تجمع حامیان غزه راس ساعت ۱۳ در شهرستان سمنان معراج الشهدای میدان سعدی، شهرستان شاهرود خیابان ۲۲ بهمن ساعت گل، شهرستان دامغان میدان امام خمینی (ره) است.

 

مردم شهرستان گرمسار نیز مقابل مسجد جامع، مهدی‌شهری‌ها در میدان امام رضا (ع)، مردم شهرستان آرادان در مقابل مسجد حضرت صاحب‌الزمان عج، و مردم شهرستان سرخه در مقابل حسینیه شهدا و مردم شهرستان میامی در مقابل مسجد جامع در جهت همراهی و حمایت از مردم و کودکان معصوم غزه تجمع خواهند کرد.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از