حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/09/16 شمسی | 2023/12/07 میلادی
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان خبر داد:

کفش‌های قاچاق به مقصد نرسید

کفش‌های قاچاق به مقصد نرسید

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان از توقیف یک دستگاه فوتون حامل ۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال کفش و لوازم آرایشی قاچاق خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، احمد حاج پروانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه کامیون اقدام به انتقال محموله قاچاق می‌کند، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی افزود: مأموران پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی دریافتند خودروی مذکور در مسیر مواصلاتی سمنان به دامغان در حال تردد است که بلافاصله گروه مجهز این پلیس در محور مذکور مستقر و در یک عملیات منسجم خودرو را شناسایی و متوقف کردند.

 حاج پروانه با بیان اینکه راننده خودرو فاقد هرگونه مدارک معتبر و مجوزهای قانونی بود و قصد انتقال محموله به شرق کشور را داشته است، تصریح کرد: در بازرسی به‌عمل‌آمده از قسمت بار، تعداد ۱۶۰ جفت کفش و ۱۲۶۰ قلم انواع لوازم آرایشی کشف و ضبط شد.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: راننده خودرو دراین‌رابطه دستگیر شد و تحت پیگرد قانونی قرار گرفت. خودرو نیز توقیف و به پارکینگ منتقل و محموله کشف شده تحویل اداره کل تعزیرات حکومتی شد.


منبع: خبرگزاری ایسنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از