حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
رئیس کمیته امداد شاهرود:

۲۷۴ فقره تسهیلات به مددجویان شاهرود پرداخت شد

۲۷۴ فقره تسهیلات به مددجویان شاهرود پرداخت شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود با بیان اینکه امسال ۲۷۴ فقره تسهیلات به مددجویان این نهاد پرداخت شده است، گفت: هدف از پرداخت این تسهیلات کمک به توانمندسازی مددجویان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»؛ محمدمهدی اصغری با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد شاهرود پرداخت شده است، گفت: این تسهیلات در واقع می‌کوشد تا مددجویان را توانمند و اقتصاد خانوارهای تحت پوشش را بهبود بخشند.
 
 رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود با بیان اینکه این مبلغ ۲۷۴ فقره را در بر دارد، افزود: این تسهیلات در سرفصل‌های مختلفی به مددجویان پرداخت شد تا بتواند گره‌ای از مشکلات این افراد بگشاید.
 
وی ضمن بیان اینکه این تسهیلات باهدف رفع مشکلات درمان، مسکن، اشتغال، کارگشایی و... به مددجویان داده شده است، ادامه داد: با ارائه تسهیلات می‌کوشیم تا جامعه هدف بتواند خودکفا شده و به استقلال مالی دست پیدا کنند.
 
 اصغری با بیان اینکه خیران می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت به مددجویان در اعطای وام کمک کنند، تصریح کرد: هرچه خیران مبلغ بیشتری در حساب قرار دهند منابع بیشتری برای وام به نیازمندان واقعی تعلق خواهد گرفت.
 
 وی افزود: بر همین مبنا طی سال جاری خیران هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال سپرده‌گذاری انجام دادند تا سهم پرداخت تسهیلات به نیازمندان افزایش یابد.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از