حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
مدیرکل زندان‌های استان سمنان:

5 زندانی به همت فوتبالیست کشورمان آزاد شدند

5 زندانی به همت فوتبالیست کشورمان آزاد شدند

مدیرکل زندان‌های استان سمنان گفت: باهمت یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، پنج زندانی استان سمنان بازی ایران و قطر را در کنار خانواده تماشا می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، به نقل از روابط‌عمومی اداره زندان‌های استان سمنان، امید کهربایی، از آزادی پنج زندانی استان سمنان در آستانه بازی ایران و قطر به همت یکی از بازیکنان تیم ملی خبر داد و گفت: ایران بر جوانان متدین و متعهد و عاشق وطن می‌بالد؛ جوانانی که برای شادی مردم خود دست به اقدامات خیرخواهانه می‌زنند.

مدیرکل زندان‌های استان سمنان با بیان اینکه پنج زندانی این استان پیش از بازی ایران و قطر به آغوش گرم خانواده بازمی‌گردند، افزود: با پیگیری‌های یکی از بازیکنان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران این زندانیان استان سمنان در شب بازی ایران و قطر آزاد شده و در کنار خانواده به تماشای فوتبال می‌نشینند.

کهربایی با اشاره به اینکه این آزادی به نیت برد تیم ملی ایران از سوی این بازیکن تیم ملی صورت‌گرفته است، خاطرنشان کرد: ایران ما مملو از جوانان مؤمن و متعهد به کشور بوده و تمام تلاششان برای خوشحالی ملت ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه این آزادی‌ها قرار است، بعد از برد تیم ملی ادامه‌دار باشد، تصریح کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته، آزادی تعدادی زندانی دیگر نیز در استان سمنان به همت این بازیکن در آینده بعد از برد ایران و قطر نیز اتفاق خواهد افتاد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از