حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/09/16 شمسی | 2023/12/07 میلادی
فرمانده انتظامی استان سمنان:

باند سرقت در سمنان فروپاشی شد

باند سرقت در سمنان فروپاشی شد

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه اعضای باند سارقان منزل در شهرستان سمنان دستگیر شدند، گفت: این افراد به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، سردار جلیل موقوفه‌ای صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان از دستگیری باند سارقان منزل در شهرستان سمنان خبر داد و بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان سمنان به روش مشابه و اطلاع مأموران انتظامی، بررسی پرونده در دستور کار قرار گرفت.

 وی با بیان اینکه این سرقت‌ها به روش توپی‌زنی و دیلم‌زنی برای بازگشایی درب منازل صورت می‌گرفته است، افزود: مأموران و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سمنان باتوجه‌به حساسیت این امر، به این پرونده ورود کردند.

 فرمانده انتظامی استان سمنان همچنین با بیان اینکه با سرنخ‌های به‌دست‌آمده و تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان، هویت یکی از سارقان غیربومی و سابقه‌دار فاش شد، تأکید کرد: با همراهی دستگاه قضائی دستگیری این فرد در دستور کار قرار گرفت.

 موقوفه‌ای همچنین از دستگیری دو نفر دیگر اعضای باند سرقت خبر داد و گفت: یک دستگاه خودرو هم که در سرقت‌ها استفاده می‌شد، از این باند کشف و ضبط شده است.

 وی با بیان اینکه این سارقان در نهایت دستگیر و به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند، افزود: این سارقان با تکمیل پرونده به دادگستری ارجاع داده شدند.


منبع: خبرگزاری مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از