حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود:

محموله قرص و پماد قاچاق به مقصد نرسید

محموله قرص و پماد قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: ۶ هزار عدد قرص و پماد خارجی غیرمجاز که به‌صورت ماهرانه‌ای در یک اتوبوس جاسازی شده بود، در شاهرود کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «مرآت» به نقل از روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان سمنان، علیرضا شائینی با اشاره به توقیف محموله قاچاق، اظهار کرد: در کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان شاهرود، مأموران پلیس با هوشیاری و دقت عمل به یک دستگاه اتوبوس که از مشهد به سمت پایتخت در حرکت بود، مشکوک شدند و با رعایت ملاحظات شرعی و قانونی نسبت به متوقف کردن آن اقدام کردند.

 وی ادامه داد: مأموران انتظامی پس از بازرسی دقیق و تخصصی خودرو، ۶ هزار عدد قرص و پماد خارجی غیرمجاز را که به‌صورت ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند و یک نفر در این‌ رابطه دستگیر شد.

 شائینی با بیان اینکه ارزش محموله کشف‌شده توسط کارشناسان ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف مأموریتی فرماندهی انتظامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و در این زمینه همراهی و همکاری تمام نهادها و بخش‌ها با پلیس ضروری است.انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از