حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1403/03/01 شمسی | 2024/05/21 میلادی
جانشین مدیرکل حج و زیارت استان سمنان:

نخستین کاروان حج از استان سمنان اعزام شد

نخستین کاروان حج از استان سمنان اعزام شد

جانشین مدیرکل حج و زیارت استان سمنان گفت: نخستین کاروان حج تمتع از مرکز استان امروز بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه عازم مکه مکرمه و مدینه منوره شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»؛ کامران شهباز صبح سه‌شنبه در مراسم اعزام اولین کاروان حج تمتع سال جاری استان سمنان از مرکز استان، با بیان اینکه این کاروان از طریق پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اعزام می‌شوند، گفت: آخرین کاروان اعزامی تمتع امسال استان نیز روز دهم خردادماه از مرکز استان اعزام خواهد شد.

جانشین مدیرکل حج و زیارت استان سمنان با بیان اینکه در مجموع ۹ کاروان به تمتع امسال از استان اعزام می‌شوند، تأکید کرد: مرکز استان دو کاروان به استعداد ۲۳۰ حاجی در حج تمتع خواهد داشت.

شهباز با بیان اینکه کاروان‌های دیگر استان سمنان به ترتیب از امروز در موعد مقرر شده از قبل اعزام می‌شوند، گفت: اگر مشکلی برای ایرلاین‌ها پیش نیاید تمام پروازهای حجاج استان در موعد مقرر صورت خواهد پذیرفت و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شهرستان شاهرود چهار کاروان، دامغان دو و گرمسار نیز یک کاروان به حج تمتع اعزام می‌کند، افزود: در مجموع شاهد اعزام یک هزار و ۱۳۰ حاجی استان سمنان به سرزمین وحی در ایام تمتع خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از