حالت تاریک
  • دوشنبه, 1402/09/20 شمسی | 2023/12/11 میلادی
در انتظار تکمیل!

۴۶۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام در سمنان است

۴۶۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام در سمنان است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از وجود ۴۶۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام در استان سمنان خبر داد که به اعتبار هزاران میلیاردی برای تکمیل نیاز دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مرآت، محمد حمیدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به آخرین وضع پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام این استان اظهار کرد: مبنای تخصیص اعتبارات در دور نخست سفر آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان و هیأت دولت به استان سمنان، اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بود و ازاین‌رو، بخش زیادی از پروژه‌ها افتتاح شد.

 وی تصریح کرد: در پی سفر نخست آیت‌الله رئیسی به استان سمنان، تعداد زیادی از پروژه‌های عمرانی این استان پیشرفت فیزیکی خوبی پیدا کرد؛ اما باتوجه‌به افزایش قیمت‌ها، متأسفانه تعداد زیادی از پروژه‌ها نیز همچنان نیمه‌تمام باقی ماند و استان سمنان نتوانست آنها را به بهره‌برداری برساند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اظهار کرد: هم‌اکنون ۴۶۰ پروژه عمرانی نیمه‌تمام در استان سمنان وجود دارد که برای تکمیل این پروژه‌ها، به اعتباری بالغ بر ۱۵۰ هزار میلیارد ریال نیاز است.

 حمیدی تصریح کرد: پیگیر هستیم تا بخشی از این اعتبار با اولویت‌بندی پروژه‌ها تأمین و در راستای بهره‌برداری از آنها اقدام شود.

 وی ادامه داد: بنا را بر اولویت تکمیل پروژه‌هایی قرار داده‌ایم که پیشرفت فیزیکی بالاتری دارند و اعتبارات با اولویت این دست پروژه‌ها اختصاص می‌یابد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تلاش می‌شود تا در سفر دور دوم هیأت دولت و رئیس‌جمهور به استان سمنان نیز تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام این استان در دستور کار قرار داده شود.

 حمیدی افزود: امیدواریم در سفر آینده هیأت دولت به استان سمنان، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام این استان تصویب و دارای اعتبار شود و پروژه‌های نیمه‌تمام در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسد.


منبع: فارس

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از