حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی
گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهدای استان سمنان؛

برای نجات اسلام با روحانیت همراه شوید

برای نجات اسلام با روحانیت همراه شوید

شهید «محمد خراسانی» در وصیت‌نامه‌اش می‌نویسد: «با روحانیت دست‌به‌دست بدهید، این را بدانید که هیچ دشمنی در مقابل شما هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تا آخرین قطره خون خود در راه اسلام و قرآن جان فدا کنید.»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مرآت»، شهید «محمد خراسانی» هجدهم خرداد ۱۳۴۷ در روستای خورزان از توابع شهرستان دامغان دیده به جهان گشود. پدرش علی‌اکبر و مادرش معصومه نام داشت. به فراگیری علوم حوزوی تا پایان سطح لمعتین پرداخت. روحانی بود. به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. بیست و دوم دی ۱۳۶۵ در شلمچه بر اثر اصابت گلوله به سر، شهید شد. پیکر وی را در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپردند.

فرازهایی از وصیت‌نامه شهید:

بر نفستان چیره شوید

سلام بر پویندگان راه سرخ، دلیرمردان قتلگاه کربلا و صاف‌کنندگان راه حق و حقیقت، کشته‌شدگان راه هدایت و دین مبین اسلام و شهدای گلگون‌کفن و سلام بر مرزداران، این سربازان بقیه‌الله‌الاعظم و رزمندگان دلیر اسلام و سلام بر تمام مسلمین که راه حق و یگانگی را می‌پیمایند و به حق می‌پیوندند.

من به شما سفارش می‌کنم که تا می‌توانید، خودتان را از روحانیت که در خط امام و اسلام و قرآن هستند جدا نکنید. دست در دست هم بدهید تا بتوانید بر دشمنانتان چیره گردید. رسول خدا می‌فرماید: «مبارزه کنید با هوای خود تا بر نفستان چیره گردید.»

دست در دست روحانیت، در راه اسلام و قرآن جان فدا کنید

وقتی که شما ملت شهیدپرور با روحانیت دست‌به‌دست بدهید، این را بدانید که هیچ دشمنی در مقابل شما هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تا آخرین قطره خون خود در راه اسلام و قرآن جان فدا کنید و حامی ولایت‌فقیه و نایب امام‌زمان (حج)، حضرت روح‌الله الموسوى‌الخمینی خود باشید و با توکل بر خدا، تمام گروه‌ها و منافقین را از بین ببرید و در کارهایتان توکل بر غیر خدا به جز زوال و نابودی چیز دیگر نخواهد بود. پس با توکل بر خداست که تمام مشکلات و سختی‌ها حل می‌شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از